Aikido a Balears
  Dojos Cursos   Professors  Notícies   Documentació  Enllaços   Comunitat virtual   Contacte





Yudansha de Balears       5è Dan  ,  4rt Dan  ,  3r Dan  ,  2n Dan
6è Dan

Marcel Boffin






5è Dan

José Antonio Fuster Fernandez Professor ER (TE II) Judo Club Palma

Diego Espinosa Roca Professor ER (TE II) CAM

Manolo Garcia Sanz Mestra EN Especialista Chong Ma

Juan Diaz Professor ER (TE II)

José Ribas Costa Monitor I (TE I) Dojo Loky Ryu

José Morato Sancho
Dojo Torres

Martí Felany Felany Mestra EN (TE III)

Alfonso Gómez
Chong Ma





4rt Dan

Miquel
Serra Porta
Mestra EN (TE III)
(+ 23-11-2006)

Michel Arbona Castanyer Mestra EN (TE III)

Fernando Gil Martinez Mestra EN (TE III) Samurai

Francisco Fernandez Simon Mestra EN (TE III) Rommar

Esteban Begara Lozano Mestra EN (TE III) Balboa

Jaume Pascual


Miguel Ruiz Prieto
Samyd

José Fenollar


Francisco Campos


José Forteza Escar
Chong Ma

Antoni Matamalas Mestra EN (TE III) CAM

José Lopez
Chong Ma

Jaume Oliver Alorda Professor ER (TE II) Espadas

Teresa Llinàs
Chong Ma

Francisco Albertí
CAM

Mateo Vert
CAM

Joan Miquel Monjo Mestra EN (TE III) Sant Francesc





3r Dan

Pierre
Tripod

(+ 27-01-1992)

Lluc
Mas Pocovi
Mestra EN (TE III)

Isidoro


Torres

Vicenç
Moll



Aurelio
Bustos Terrones



Kika
Juan Cardona

Col.legi Sa Bodega

Antoni
Torres Torres

Dojo Torres

José
Tur Bonet
Mestra EN (TE III) Dojo Torres

Vicenç Costa Mestra EN (TE III) Dojo Torres

Manuel A. Clares Lopez Monitor I (TE I) Chong Ma

Pedro M. Sanchez-Crespo Anula Monitor I (TE I) Chong Ma

Neus


Dojo Torres

Xavier
Cardona

Escuela Deporiva Mañez

Ronald Lopez Monitor I (TE I) Chong Ma

Guillem Moyà
Dojo Tanabe

Juan Romero
Chong Ma

Bruce Robson
Chong Ma

Joan
Torres Riera

Dojo Loky Ryu





2n Dan

Miquel Angel
Bosch Homar

Judo Club Palma

Pep
Lluis Reig
Monitor I (TE I)


Francisco M.
Contreras Lazaro
Professor ER (TE II)


Pere
Majoral
Monitor I (TE I)
Renshinkan

Antonio
Messeguer
Monitor I (TE I)
Balboa

Andreu J.
Estrany Salva
Monitor I (TE I) Chong Ma

Francisco G.
Felipe Caimari
Monitor I (TE I) Chong Ma

Manuel
Garcia Borrego
Monitor I (TE I) Chong Ma

Joan
Bonet Tur
Monitor I (TE I) Dojo Torres

Antoni
Bonet
Monitor I (TE I) Torres

Antony
Ivan

Dojo Cam

Manel
Cendròs



Pedro
Lara



Dani


Dojo Torres

Diego
Avellá

Chong Ma

Mariano
Perea

Chong Ma

Javier
Yedro

Chong Ma

Juan M.
Gentes

Chong Ma

Antonio
Nuñez

Chong Ma

Jose M.
Buitrago

Club Sport Palma

Tomas
Moya

Chong Ma

Antoni
Perelló

Chong Ma

Mariano Pera
Chong Ma

Miguel Oliver
Chong Ma

Encarna
Cazorla

Sant Francesc

Guillermo
Cabezas

Sant Francesc

Antònia
Rieta

Sant Francesc